abiye modelleri

Abiyelerde Pastel Şıklığı

Yaz aylarının yaklaşmasıyla nişan ve düğün sezonu da başladı. Birbirinden güzel abiyeler vitrinlerde yerlerini alırken model ve renk tercihleri yapmak çok zor. Her biri o kadar güzel ki; insan kendini bir prenses gibi hissediyor. Üstelik her bütçeye göre abiye bulmak mümkün.

2014 ilkbahar-yaz sezonunun moda renkleri pembe lila sarı narçiçeği su yeşili ve bunların tonları… Bu güzel renklere danteller taşlar kristal tüller eklendiğinde düğünler nişanlar balolar davetler görsel bir şölene dönüşüyor. Siyah-beyaz kombinler de yine tüm asaletiyle “buradayız” diyorlar. Zebra ve geometrik desenler oldukça moda. Ama siz bu iki asil rengi kışa bırakın. Hazır bahar gelmişken pastel renk modası da uçup gitmeden bu görsel şölene dâhil olun deriz. Pastel renklere gümüş ve altın işlemeli abiye ayakkabılar da güzel bir kombin oluşturuyor. Ama kıyafetinizin renginde pastel renklerde bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

Mağaza vitrinleri abiyelerin en güzel renk ve modelleriyle sizleri bekliyor. Herkes kendini kırmızı halıda hissetsin diye.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

film izle 2017
cs go crosshair
kafa topu
porno izle
sikiş izle
dns sunucusu yanıt vermiyor
sex hikayeleri
seks hikayeleri
free pornsex hikaye seks hikayeleri instagram takipçi instagram takipçi İnstagram Beğeni hilesi instagram takipçi Takipci hilesi